800 115 555

Krátkodobá půjčka

Půjčte si na cokoli chcete i bez doložení příjmu.

Chci půjčku do 4500 Kč Chci půjčku do 170 000 Kč

Poslední žadatel: Petr S.,

Pan Petr si dnes požádal o 145 000 Kč

Získejte rychlou půjčku online do 5 minut

5 klientů

Dnes požádalo o půjčku

Chci si půjčit

Jak požádat o krátkodobou půjčku

 • Vyplňte nezávaznou žádost

  Jestli máte zájem o půjčku, nebo se chcete něco zeptat , vyplňte nezávaznou žádost

 • Budete kontaktováni

  Operátor call centra s vámi probere detaily půjčky.

 • Peníze jsou Vaše

  Po uzavřetí smlouvy Vám budou peníze odoslané na účet

Chci půjčku do 4500 Kč Chci půjčku do 170 000 Kč

Dnes požádalo o půjčku již 5 klientů.

Přidejte se k nim i Vy!

Výhody půjčky

Krátkodobá půjčka na účet ihned

 • Půjčíme vám od 500 Kč až do 170 000 Kč
 • Jasné, férové a výhodné podmínky splácení
 • Peníze máte k dispozici do 5 minut od podpisu smlouvy
 • Peníze můžete využít na cokoliv bez nahlížení do registru
 • Bez zbytečného papírování
Více informací

Co říkají naši spokojení zákazníci?

Pokud si stále nejste jistí, přečtěte si reference našich spokojených klientů...

"Děkuji Vám za finanční prostředky, které jste mi půjčili, když jsem byl ve finančních potížích. Vše proběhlo hladce. Příště vím na koho se obrátit."

Karel D.

"Půjčil jsem si a nemusel jsem přitom shánět ručitele. Půjčku mám splacenou a vím, na koho se obrátit, kdybych v budoucnu potřeboval peníze."

Filip A.

"Žádost o půjčku jsem vyřídila během několika málo minut. Vše proběhlo opravdu profesionálně. Určitě Vás doporučím svým známým. "

Hana R.

Vyplňte nezávazný formulář a získejte peníze do 5 minut od podpisu smlouvy

Chci půjčku do 4500 Kč Chci půjčku do 170 000 Kč

Krátkodobá půjčka na účet ihned do 5000

Půjčky můžeme dělit podle různých kritérií. Jedním z nich je doba splatnosti a od toho se zpravidla odvíjí i její výše.


Je zřejmé, že pokud si formou hypotéky budete půjčovat statisíce až miliony korun na bydlení, bude doba splatnosti dlouhá - třeba i třicet let.


Desítky tisíc korun se splácí několik měsíců až let. A když si chcete půjčit jen menší sumu peněz na překlenutí krátkodobého finančního nedostatku? Pak se obraťte na krátkodobou půjčku. Splácí se v rámci dnů až týdnů a velmi často jednorázovou splátkou. Tak se svého finančního závazku rychle zbavíte.


Krátkodobé půjčky jsou na finančním trhu stále rozšířenější. Jde o nebankovní produkt, který poskytují různé společnosti, a proto i podmínky, ale i jejich výhodnost je různá. Vždy si dejte pozor, u koho si půjčujete a na kolik vás půjčka vyjde. Obracejte se jen na poskytovatele s transparentními podmínkami, u nichž vám nebudou hrozit žádné skryté poplatky prodražující půjčku.


Krátkodobé půjčky jsou oblíbené i díky tomu, že umožňují půjčit si skutečně malou sumu peněz. Když potřebujete jen několik tisíc korun, je zbytečné si sjednávat půjčky začínající i na 20 000 Kč. Půjčete si jen tolik, kolik potřebujete. Půjčku tak rychle splatíte. Krátkodobé půjčky patří mezi online produkty, vyřídíte je rychle a jednoduše a obvykle jednou splátkou splatíte.


Co Vám krátkodobé půjčky přinesou?

Krátkodobé půjčky Vám především přinesou možnost půjčit si menší sumu na dobu nezbytně nutnou. To znamená, že když si zrovna potřebujete půjčit, protože jste nevyšli s výplatou, nebudete si muset sjednávat půjčku, která se rozdělí na několik splátek, jež byste museli splácet více měsíců.


Krátkodobé půjčky Vám tak pohotově pomohou právě ve chvíli, kdy je potřebujete. A protože jejich vyřízení je snadné a rychlé, nebude pro Vás zátěží a peníze dostanete přesně v čas, kdy je potřebujete.


Využijte krátkodobé půjčky na financování svých běžných nákupů, na zapomenutou platbu, zkrátka na cokoliv, co potřebujete.


Rychlá krátkodobá půjčka ihned

Překvapil Vás menší výdaj, na který nemáte dostatek financí, ale který je nutný zaplatit v co nejkratší době. Na krátkodobou půjčku ihned se můžete spolehnout.


Krátkodobá půjčka ihned je primárně určená na akutní výdaje, a proto svým nastavením dokáže vyjít vstříc Vašim požadavkům na rychlé vyřízení.


Průběh zpracování Vaší žádosti a výplata peněz je co nejvíce zjednodušená. Podáte si online žádost a pak už vše postupuje velmi rychle. Sami budete překvapeni, jak rychle si můžete prostřednictvím krátkodobé půjčky ihned půjčit.

Krátkodobá půjčky online

Jak jsme si výše uvedli, krátkodobá půjčka se vyřizuje elektronicky, tedy přes internet.


Krátkodobá půjčka online tak patří mezi moderní finanční produkty, které Vás nenutí kamkoliv chodit. Chcete si půjčit? Není nic snadnějšího než vyplnit několik kolonek na internetu a jedním stisknutím odeslat žádost o půjčku, a to kdykoliv bez ohledu na otevírací dobu.


Že nemáte s krátkodobou půjčkou online žádné zkušenosti a celkově nejste zvyklí přes internet cokoliv vyřizovat? Nevadí. Online formulář je intuitivní a vede Vás krok po kroku. Zvládne to každý.