800 115 555

Nebankovní půjčka online ihned

Půjčte si na cokoli chcete i bez doložení příjmu.

Chci půjčku do 4500 Kč Chci půjčku do 170 000 Kč

Poslední žadatel: Petr S.,

Pan Petr si dnes požádal o 145 000 Kč

Získejte rychlou půjčku online do 5 minut

6 klientů

Dnes požádalo o půjčku

Chci si půjčit

Nebankovní půjčka online ihned

 • Vyplňte nezávaznou žádost

  Jestli máte zájem o půjčku, nebo se chcete něco zeptat , vyplňte nezávaznou žádost

 • Budete kontaktováni

  Operátor call centra s vámi probere detaily půjčky.

 • Peníze jsou Vaše

  Po uzavřetí smlouvy Vám budou peníze odoslané na účet

Chci půjčku do 4500 Kč Chci půjčku do 170 000 Kč

Dnes požádalo o půjčku již 6 klientů.

Přidejte se k nim i Vy!

Výhody půjčky

Nebankovní půjčka online ihned

 • Půjčíme vám od 500 Kč až do 170 000 Kč
 • Jasné, férové a výhodné podmínky splácení
 • Peníze máte k dispozici do 5 minut od podpisu smlouvy
 • Peníze můžete využít na cokoliv bez nahlížení do registru
 • Bez zbytečného papírování
Více informací

Co říkají naši spokojení zákazníci?

Pokud si stále nejste jistí, přečtěte si reference našich spokojených klientů...

"Děkuji Vám za finanční prostředky, které jste mi půjčili, když jsem byl ve finančních potížích. Vše proběhlo hladce. Příště vím na koho se obrátit."

Karel D.

"Půjčil jsem si a nemusel jsem přitom shánět ručitele. Půjčku mám splacenou a vím, na koho se obrátit, kdybych v budoucnu potřeboval peníze."

Filip A.

"Žádost o půjčku jsem vyřídila během několika málo minut. Vše proběhlo opravdu profesionálně. Určitě Vás doporučím svým známým. "

Hana R.

Vyplňte nezávazný formulář a získejte peníze do 5 minut od podpisu smlouvy

Chci půjčku do 4500 Kč Chci půjčku do 170 000 Kč

Nebankovní půjčka online ihned

Chcete-li si půjčit, ujasněte si nejdříve mimo jiné to, kolik si chcete půjčit. Někomu stačí malá půjčka, někdo potřebuje větší sumu peněz. Pokud Vám stačí 50 000 Kč, půjčete si je prostřednictvím Nebankovní půjčky schválení online ihned.


Banky i nebankovní společnosti nabízejí půjčky na různé sumy peněz. Nebankovní společnosti mají dokonce specifické mikropůjčky na skutečně malé částky, obvykle do 5 000 nebo 10 000 Kč. Hodí se na drobné výdaje.


Na větší výdaje, například vybavení do domácnosti, nábytek, sportovní náčiní, dovolená, Vánoce atd. se hodí půjčky v rámci desetitisíců korun. Ty najdete u bank i nebankovních společností. Obvykle jsou zde podmínky přísnější než u mikropůjček. Méně náročné jsou u nebankovních poskytovatelů.


Půjčit si však můžete i na rozjezd podnikání, větší rekonstrukce bytu a domu, nové auto atd. V tom případě si lidé zpravidla půjčují statisíce korun.Obvykle nejvíce peněz si lidé půjčují na financování bydlení, tedy na hypotéky, což jsou účelové úvěry. V takovém případě si lidé půjčují na dlouhou dobu(třeba i na 30 let) a půjčovaná částka je třeba i několik milionů korun. Tyto půjčky jsou zajištěné nemovitostí, nejčastěji tou, která je prostřednictvím hypotéky kupovaná. I hypotéky nabízí banky a nebankovní společnosti. Kromě klasických hypotečních úvěrů najdete i neúčelového hypotéky, tzv. americké hypotéky. Zde je rovněž ručení majetkem, ale nemusíte peníze využít jen na účely bydlení.


Ještě před deseti nebo dvaceti lety byla půjčka velice složitým procesem a navíc si tuto službu nemohl dovolit každý. Moderní doba však zvyšuje své nároky a společně s tím lidem dochází peníze na uskutečňování svých snů nebo potřeb. Stačí jedna opožděná výplata a vzniklá trhlina v rodinném rozpočtu může mít fatální důsledky. Automobil vypoví službu a zrovna nemáte potřebné finance na jeho rychlou opravu. Situací může nastat bezpočet, proto je dobré vědět, na koho se v případě potřeby obrátit s žádostí o finanční výpomoc. Nabízí se nebankovní půjčka schválení online ihned.


Jakmile se dostanete do centrálního registru dlužníků, rapidně vám klesnou šance na rychlé sjednání jakékoliv výhodnější půjčky. Jednou nezaplatíte účet operátorovi a ony Vás do tohoto seznamu zapíšou. Bankovní instituce následně nejsou ochotné takovým klientům peníze poskytovat a jednoduše vaší žádost zamítnou. Nebankovní půjčky jsou tak skvělou šancí, jak se dostat k penězům opravdu rychleji a to ještě dříve než u banky. Stačí vyplnit jednoduchý online formulář a peníze jsou odesílány ihned po rychlém schvalovacím procesu. Výhoda spočívá v absolutní absenci dokládání písemnosti nebo prokazování účelovosti půjčky.

Časté otázky

Jakým způsobem lze požádat o nebankovní půjčku?

O nebankovní půjčku se žádá online způsobem. Díky tomu je vyřízení půjčky pohodlné.


Na co jsou peníze z nebankovní půjčky určené?

Peníze z nebankovní půjčky jsou určené na libovolné účely.


Nahlíží se při schvalování nebankovní půjčky do registru dlužníků?

Ne, jde o nebankovní půjčky bez registru.


Jaké jsou podmínky pro schválení nebankovní půjčky?

Podmínky pro schválení nebankovní půjčky jsou jednoduché - plnoletost, občanství ČR a stálý měsíční příjem.

Výhody nebankovních půjček se liší podle toho, jaký finanční produkt si vyberete. Z obecných výhod si uveďme:

 • Větší dostupnost
 • Často nevyžadují potvrzení příjmů a některé vám vyjdou vstříc, i když jste v registru dlužníků.

 • Rychlost
 • Hodí se na řešení akutních finančních záležitostí.

 • Administrativní nenáročnost
 • Nesháníte x dokumentů a potvrzení.

 • Flexibilita
 • Máte na výběr z různých druhů nebankovních půjček.

 • Online sjednání
 • Nemusíte kvůli vyřízení kamkoliv chodit.

 • Peníze na cokoliv
 • Půjčkou lze financovat cokoliv.

Spolehněte se na nebankovní půjčky, které Vám dají na výběr z mnoha možností. Díky tomu najdete finanční produkt, který bude nejlépe vyhovovat Vašim nárokům.

Nebankovní půjčky jsou velmi rozmanité. Vybírat můžete z mnoha druhů. Snad nejrozšířenější jsou:


Nebankovní půjčky ihned

Jde o finanční produkty, které jsou uzpůsobené tak, aby půjčka mohla být poskytnutá co nejrychleji. Nemůže si dovolit čekat dlouhou dobu na vyřízení půjčky? Vyskytl se akutní výdaj, který musíte řešit hned? V tom případě se obraťte na nebankovní půjčky ihned. Nenechají Vás čekat. Prostřednictvím půjčky si můžete cokoliv koupit či zaplatit své finanční závazky.


Nebankovní půjčky bez registru

Nebankovní půjčky jsou obecně více dostupné než bankovní, ale i tak mnoho nebankovních společnosti při poskytování půjčky nahlíží do registru dlužníků, a pokud v něm má někdo negativní záznam, půjčku zamítnou. Jste-li v takové situaci, bude pro Vás nejlepší obrátit se na nebankovní půjčky bez registru. I jejich další podmínky na poskytovatele jsou mírné, takže Vám s největší pravděpodobností vyjdou vstříc.